Home

 

 

 

 

WOENSDAG 3 FEBRUARI

17u30

HOUTHULST - U9

ZATERDAG 6 FEBRUARI

9u30

LO RENINGE - U7

9u30

LO RENINGE - U8

9u30

LANGEMARK - U11

19u00

ELVERDINGE - EERSTE PLOEG

ZONDAG 7 FEBRUARI

9u15

BELOFTEN - HOUTHULST

WOENSDAG 10 FEBRUARI

18u30

U11 - LANGEMARK

ZONDAG 14 FEBRUARI

9u15

DOSKO BEVEREN - BELOFTEN

15u00

EERSTE PLOEG - KEIEM

ZATERDAG 20 FEBRUARI

14u30

U21 - DE PANNE

19u00

DE PANNE - EERSTE PLOEG

ZONDAG 21 FEBRUARI

9u15

BELOFTEN - KEIEM B

ZATERDAG 27 FEBRUARI

15u00

EERSTE PLOEG - STADEN

ZONDAG 28 FEBRUARI

9u15

ZWEVEZELE B - BELOFTEN

9u15

U21 - ADINKERKE

 

 

 

 

 

 

ZATERDAG 5 DECEMBER

 

9u30

U11 - WESTROZEBEKE

 

10u00

U7 - WESTROZEBEKE

 

10u00

U9 - MOORSELE

 

14u30

U21 - KOEKELARE

 

ZONDAG 6 DECEMBER

 

9u15

BELOFTEN - ZARREN B

 

12u30

U8 - TORHOUT KM

 

14u30

EERSTE PLOEG - HOUTHULST

 

ZONDAG 13 DECEMBER

 

9u15

BELOFTEN - KOEKELARE

 

14u30

EERSTE PLOEG - VEURNE

 

ZONDAG 20 DECEMBER

 

9u15

GITS A - BELOFTEN

 

15u00

HOOGLEDE - EERSTE PLOEG

ZONDAG 27 DECEMBER

14U30 EERSTE PLOEG - MERKEM SPORT

foto 's van de sint

meer foto's

picasaweb.google.com/seniorsjonkershove/11112015DESINTMETPLEKSENTIMO

 

 

 

ZATERDAG 3 OKTOBER

   

9u30

U11 - HOOGLEDE

 

 

10u00

U7 - LO RENINGE

 

 

10u00

U9 - WERVIK

 

 

14u30

U21 - VELDEGEM

 

 

ZONDAG 4 OKTOBER

   

9u15

BELOFTEN - MERKEM B

 

 

15u00

NIEUWKERKE - EERSTE PLOEG

   

ZATERDAG 10 OKTOBER

   

9u00

MOORSELE - U9

   

9u15

WESTROZEBEKE - U11

   

10u30

WESTROZEBEKE - U7

   

ZONDAG 11 OKTOBER

   

9u15

HOUTHULST - BELOFTEN

   

9u15

KOEKELARE - U21

   

15u00

EERSTE PLOEG - ELVERDINGE

 

 

ZATERDAG 17 OKTOBER

   

9u30

U11 - HANDZAME

 

 

10u00

U7 - ZONNEBEKE

 

 

10u00

U9 - LO RENINGE

 

 

14u30

U21 - ICHTEGEM

   

ZONDAG 18 OKTOBER

   

9u15

BELOFTEN - DOSKO BEVEREN

 

 

15u00

KEIEM  - EERSTE PLOEG

   

ZATERDAG 24 OKTOBER

   

9u00

DE RUITER - U7

   

9u15

VLAMERTINGE - U9

   

9u30

OOSTNIEUWKERKE - U11

   

14u30

U21 - ZWEVEZELE

   

ZONDAG 25 OKTOBER

   

9u15

KEIEM - BELOFTEN

   

15u00

EERSTE PLOEG - DE PANNE

 

 

VRIJDAG 30 OKTOBER

   
 

HALLOWEEN

   

ZATERDAG 31 OKTOBER

   

10u30

LO RENINGE - U9

   

10u30

HANDZAME - U11

   

11u00

ZONNEBEKE -U7

   

 

 

 

WEEK VAN DE SPORTCLUB

VAN ZATERDAG 12 SEPTEMBER TOT EN MET ZONDAG 20 SEPTEMBER

ZIN OM TE VOETBALLEN - KOM VRIJBLIJVEND EEN TRAINING BIJWONEN 

 

Op maandag en woensdag van 18u15 tot 19u15

Kinderen, zowel jongens als meisjes van harte welkom leeftijd: 7 en 8 jaar

Op maandag en donderdag van 18u15 tot 19u15

Kinderen, zowel jongens als meisjes van harte welkom leeftijd: 5 en 6 jaar

Op dinsdag en donderdag van 19u tot 20u

Kinderen, zowel jongens als meisjes van harte welkom leeftijd 9 en 10 jaar

 Graag op voorhand verwittigen

telefoonnummer: 0495/500707 – Lanoye Geert (jeugdcoördinator)

 

 

ZATERDAG 5 SEPTEMBER

9u30

U11 - OOSTNIEUWKERKE

10u00

U7 - DE RUITER

10u00

U9 - VLAMERTINGE

ZONDAG 6 SEPTEMBER

9u15

BELOFTEN - GITS A

15u00

EERSTE PLOEG - HOOGLEDE

WOENSDAG 9 SEPTEMBER

19u00

ZWEVEZELE - U21

ZATERDAG 12 SEPTEMBER

9u15

CLUB ROESELARE - U11

9u30

PASSENDALE - U9

10u30

HOUTHULST - U7

17u00

GITS - U21

ZONDAG 13 SEPTEMBER

9u15

HANDZAME A - BELOFTEN

15u00

EERSTE PLOEG - VOORMEZELE

ZATERDAG 19 SEPTEMBER

9u30

U11 - DOSKO BEVEREN

10u00

U7 - EMELGEM

10u00

U9 - GELUVELD

ZONDAG 20 SEPTEMBER

9u15

BELOFTEN - LICHTERVELDE B

9u15

U21 - SK TORHOUT

15u00

BESELARE - EERSTE PLOEG

ZATERDAG 26 SEPTEMBER

10u00

BRIELEN - U9

10u15

DE RUITER - U11

10u30

MERKEM - U7

ZONDAG 27 SEPTEMBER

9u15

STADEN - BELOFTEN

9u15

LICHTERVELDE - U21

15u00

EERSTE PLOEG - DIKSMUIDE

 

 

 

  

Winnende nummers tombola

1  tuinset                    1241

2  tv                          1373

3  mountain bike         1172

4  weekend trip           1281

5  weekend trip           1246

6  city trip                   1505

7  champagne ontbijt    1142

8  champagne ontbijt    3338

9  champagne ontbijt    3191

10 champagne ontbijt   3290

 

 

 

 

 

 
     
     

DINSDAG 21  APRIL

 

18u

MERKEM - U9 : KICK OFF

 

18u30

MOORSLEDE - U10/U11 : KICK OFF

 

WOENSDAG 22  APRIL

 

18u00

WESTROZEBEKE - U6 : KICK OFF

 

VRIJDAG 24 APRIL

 
 

KAARTING KE JONKERSHOVE - KANTINE

 

ZATERDAG 25  APRIL

 
 

KAARTING KE JONKERSHOVE - KANTINE

 
 

U9 BYE

 

09u00

KFC POPERINGE B - U11

 

10u00

U6 - BOEZINGE : KICK-OFF

 

10u00

U7 - MERKEM

 

ZONDAG 26 APRIL

 
 

KAARTING KE JONKERSHOVE - KANTINE

 

9u15

RESERVEN - KFC LANGEMARK B

12u00

TREKKING TOMBOLA

 

DINSDAG 28  APRIL

 

18u30

U11 - Moorslede : KICK OFF

WOENSDAG 29  APRIL

 

18u00

DIKSMUIDE - U6 : KICK OFF

 

 

 

 

   

 

 

  

 U11

U7 

U8-U9

 

   

 

 

 

foto's tornooi zaterdag 31/05/2014

picasaweb.google.com/108506385604019166699/31052014TornooiZaterdag

foto's tornooi vrijdag 30/05/2014

picasaweb.google.com/108506385604019166699/30052014TornooiVrijdag