Home

Beste ouders

 

Wij zijn de voetbalvereniging K.E. Jonkershove.

Momenteel beschikken we over meerdere jeugdploegen, die wekelijks voetbaltraining volgen bij onze club. Onze gediplomeerde trainers staan garant voor een degelijke, sportieve en sociale opleiding. Het sleutelwoord in onze jeugdopleiding is dan ook duidelijk “FUN”.

 

Omdat wij het belangrijk vinden dat kinderen de kans krijgen hun eigen interesses te ontdekken, organiseren we op zaterdag 14 mei 2016 (vanaf 14u00) een DRIBBEL-FESTIVAL.

Tijdens deze namiddag bieden we iedereen de mogelijkheid om op een leuke en speelse manier kennis te maken met “voetbal”. Geen verplichtingen, geen inschrijvingsgeld, enkel een kans om te zien of dit spelletje Uw zoon/dochter kan bekoren.

 

* Wat? Een eerste vrijblijvende kennismaking met voetbal

* Wanneer? Zaterdag 14 mei vanaf 14u00 (duurtijd ongeveer 2 à 3 uur)

* Waar? Voetbalveld van Eendracht Jonkershove (Eendrachtstraat, Jonkershove)

* Welke kledij? Sportieve kledij, met liefst voetbalschoenen

 

Om alles in goede banen te leiden, vragen we wel om vooraf volledig gratis in te schrijven. Inschrijven kan tegen uiterlijk 7 mei 2016: * Via mail naar eendracht.jonkershove@telenet.be

* Telefonisch/sms naar 0496 78 39 06 (Sander Logghe, jeugdtrainer)

* Telefonisch/sms naar 0472 53 04 74 (Pieterjan Geers, jeugdtrainer)

 

We hopen uiteraard op een massale aanwezigheid zodat we er samen een aangename namiddag van kunnen maken!!

 

 

Sportieve groeten,

Het bestuur en jeugdtrainers van Eendracht Jonkershove

 

 

PS, voor wie graag meer wil weten over onze werking, maar niet aanwezig kan zijn op 14 mei:

* Onze jaarlijkse inschrijvingsdag (seizoen 2016-2017) gaat door op zondag 5 juni 2016 van 10u00 tot 12u00 in de kantine van Eendracht Jonkershove

* Tijdens de maand augustus worden wekelijks initiatielessen georganiseerd (= ook eerste kennismaking met voetbal)

 

ZATERDAG 5 MAART

09u30

U11- MOORSLEDE

10u00

U7 - HANDZAME

10u00

U9 - OOSTNIEUWKERKE

14u30

STADEN - U21

ZONDAG 6 MAART

9u15

ZARREN A - BELOFTEN

ZATERDAG 12 MAART

09u00

POPERINGE - U11

10u30

HOUTHULST - U7

10u30

RUMBEKE - U9

ZONDAG 13 MAART

9u15

HOOGLEDE - BELOFTEN

9u15

U21 - VLAMERTINGE

15u00

PROVEN - EERSTE PLOEG

VRIJDAG 18 MAART

 

KAARTING KE JONKERSHOVE

ZATERDAG 19 MAART

 

KAARTING KE JONKERSHOVE

09u30

U11 - DADIZELE

10u00

U7 - LO RENINGE

10u00

U9 - DE RUITER

15u00

EERSTE PLOEG - MOORSLEDE

ZONDAG 20 MAART

 

KAARTING KE JONKERSHOVE

 

 

9u15

BELOFTEN - ICHTEGEM

10u00

VEURNE - U21

ZATERDAG 26 MAART

VM

TORNOOI DIKSMUIDE U11

NM

TORNOOI DIKSMUIDE U7 - U9 -U12

MAANDAG 28 MAART

GANSE DAG

TORNOOI KORTEMARK U7

VM

TORNOOI KM TORHOUT U9

 

 

 

 

ZATERDAG 5 DECEMBER

 

9u30

U11 - WESTROZEBEKE

 

10u00

U7 - WESTROZEBEKE

 

10u00

U9 - MOORSELE

 

14u30

U21 - KOEKELARE

 

ZONDAG 6 DECEMBER

 

9u15

BELOFTEN - ZARREN B

 

12u30

U8 - TORHOUT KM

 

14u30

EERSTE PLOEG - HOUTHULST

 

ZONDAG 13 DECEMBER

 

9u15

BELOFTEN - KOEKELARE

 

14u30

EERSTE PLOEG - VEURNE

 

ZONDAG 20 DECEMBER

 

9u15

GITS A - BELOFTEN

 

15u00

HOOGLEDE - EERSTE PLOEG

ZONDAG 27 DECEMBER

14U30 EERSTE PLOEG - MERKEM SPORT

foto 's van de sint

meer foto's

picasaweb.google.com/seniorsjonkershove/11112015DESINTMETPLEKSENTIMO

 

 

 

ZATERDAG 3 OKTOBER

   

9u30

U11 - HOOGLEDE

 

 

10u00

U7 - LO RENINGE

 

 

10u00

U9 - WERVIK

 

 

14u30

U21 - VELDEGEM

 

 

ZONDAG 4 OKTOBER

   

9u15

BELOFTEN - MERKEM B

 

 

15u00

NIEUWKERKE - EERSTE PLOEG

   

ZATERDAG 10 OKTOBER

   

9u00

MOORSELE - U9

   

9u15

WESTROZEBEKE - U11

   

10u30

WESTROZEBEKE - U7

   

ZONDAG 11 OKTOBER

   

9u15

HOUTHULST - BELOFTEN

   

9u15

KOEKELARE - U21

   

15u00

EERSTE PLOEG - ELVERDINGE

 

 

ZATERDAG 17 OKTOBER

   

9u30

U11 - HANDZAME

 

 

10u00

U7 - ZONNEBEKE

 

 

10u00

U9 - LO RENINGE

 

 

14u30

U21 - ICHTEGEM

   

ZONDAG 18 OKTOBER

   

9u15

BELOFTEN - DOSKO BEVEREN

 

 

15u00

KEIEM  - EERSTE PLOEG

   

ZATERDAG 24 OKTOBER

   

9u00

DE RUITER - U7

   

9u15

VLAMERTINGE - U9

   

9u30

OOSTNIEUWKERKE - U11

   

14u30

U21 - ZWEVEZELE

   

ZONDAG 25 OKTOBER

   

9u15

KEIEM - BELOFTEN

   

15u00

EERSTE PLOEG - DE PANNE

 

 

VRIJDAG 30 OKTOBER

   
 

HALLOWEEN

   

ZATERDAG 31 OKTOBER

   

10u30

LO RENINGE - U9

   

10u30

HANDZAME - U11

   

11u00

ZONNEBEKE -U7

   

 

 

 

WEEK VAN DE SPORTCLUB

VAN ZATERDAG 12 SEPTEMBER TOT EN MET ZONDAG 20 SEPTEMBER

ZIN OM TE VOETBALLEN - KOM VRIJBLIJVEND EEN TRAINING BIJWONEN 

 

Op maandag en woensdag van 18u15 tot 19u15

Kinderen, zowel jongens als meisjes van harte welkom leeftijd: 7 en 8 jaar

Op maandag en donderdag van 18u15 tot 19u15

Kinderen, zowel jongens als meisjes van harte welkom leeftijd: 5 en 6 jaar

Op dinsdag en donderdag van 19u tot 20u

Kinderen, zowel jongens als meisjes van harte welkom leeftijd 9 en 10 jaar

 Graag op voorhand verwittigen

telefoonnummer: 0495/500707 – Lanoye Geert (jeugdcoördinator)

 

 

ZATERDAG 5 SEPTEMBER

9u30

U11 - OOSTNIEUWKERKE

10u00

U7 - DE RUITER

10u00

U9 - VLAMERTINGE

ZONDAG 6 SEPTEMBER

9u15

BELOFTEN - GITS A

15u00

EERSTE PLOEG - HOOGLEDE

WOENSDAG 9 SEPTEMBER

19u00

ZWEVEZELE - U21

ZATERDAG 12 SEPTEMBER

9u15

CLUB ROESELARE - U11

9u30

PASSENDALE - U9

10u30

HOUTHULST - U7

17u00

GITS - U21

ZONDAG 13 SEPTEMBER

9u15

HANDZAME A - BELOFTEN

15u00

EERSTE PLOEG - VOORMEZELE

ZATERDAG 19 SEPTEMBER

9u30

U11 - DOSKO BEVEREN

10u00

U7 - EMELGEM

10u00

U9 - GELUVELD

ZONDAG 20 SEPTEMBER

9u15

BELOFTEN - LICHTERVELDE B

9u15

U21 - SK TORHOUT

15u00

BESELARE - EERSTE PLOEG

ZATERDAG 26 SEPTEMBER

10u00

BRIELEN - U9

10u15

DE RUITER - U11

10u30

MERKEM - U7

ZONDAG 27 SEPTEMBER

9u15

STADEN - BELOFTEN

9u15

LICHTERVELDE - U21

15u00

EERSTE PLOEG - DIKSMUIDE

 

 

 

  

Winnende nummers tombola

1  tuinset                    1241

2  tv                          1373

3  mountain bike         1172

4  weekend trip           1281

5  weekend trip           1246

6  city trip                   1505

7  champagne ontbijt    1142

8  champagne ontbijt    3338

9  champagne ontbijt    3191

10 champagne ontbijt   3290

 

 

 

 

 

 
     
     

DINSDAG 21  APRIL

 

18u

MERKEM - U9 : KICK OFF

 

18u30

MOORSLEDE - U10/U11 : KICK OFF

 

WOENSDAG 22  APRIL

 

18u00

WESTROZEBEKE - U6 : KICK OFF

 

VRIJDAG 24 APRIL

 
 

KAARTING KE JONKERSHOVE - KANTINE

 

ZATERDAG 25  APRIL

 
 

KAARTING KE JONKERSHOVE - KANTINE

 
 

U9 BYE

 

09u00

KFC POPERINGE B - U11

 

10u00

U6 - BOEZINGE : KICK-OFF

 

10u00

U7 - MERKEM

 

ZONDAG 26 APRIL

 
 

KAARTING KE JONKERSHOVE - KANTINE

 

9u15

RESERVEN - KFC LANGEMARK B

12u00

TREKKING TOMBOLA

 

DINSDAG 28  APRIL

 

18u30

U11 - Moorslede : KICK OFF

WOENSDAG 29  APRIL

 

18u00

DIKSMUIDE - U6 : KICK OFF

 

 

 

 

   

 

 

  

 U11

U7 

U8-U9

 

   

 

 

 

foto's tornooi zaterdag 31/05/2014

picasaweb.google.com/108506385604019166699/31052014TornooiZaterdag

foto's tornooi vrijdag 30/05/2014

picasaweb.google.com/108506385604019166699/30052014TornooiVrijdag